:
0

Kick off: 02/04/2013 / 20:45

ÉLŐ kommentár

90+4`A játékvezető lefújja a mérkőzést.
90+3`Arjen Robben from Bayern Munich trips Paul Pogba
90+3`Juventus hárít.
90+3`Taktikai csere. Franck Ribery elhagyja a pályát és helyette Xherdan Shaqiri áll be.
90+2`Ha megnézzük a statisztikát, kiderül, hogy a hazai csapat birtokolta a labdát az idő 55% - ában míg a vendégek az idő 45% - ában.
90+2`The fourth official shows there are [num] minute(s) of time to be added
90+2`Juventus hárít.
90+1`Thomas Muller a Bayern Munich csapatából küldi a labdát az ellenfél térfelébe, de sikeresen elhárítja a keresztrúgást.
90+1`Arjen Robben a Bayern Munich csapatából rövid szögletet rúg azzal a reménnyel, hogy ez segít nekik.
90+1`Taktikai csere. Mario Mandzukic elhagyja a pályát és helyette Mario Gomez áll be.
90`Thomas Muller kapura lő, de a labda visszapattan az egyik játékoshoz és nem találja el a célt.
90`Thomas Muller szép rúgást kezdeményez a kapu felé, de ez el van hárítva az ellenféltől.
90`Mario Mandzukic from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
90`Leállították a meccset. A vonalbíró jelzi, hogy Bastian Schweinsteiger a Bayern Munich csapatából leshelyzetben van.
89`Arjen Robben from Bayern Munich passes the ball in the box, but the keeper comes out and claims it.
89`Franck Ribery from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
87`Juventus hárít.
87`Franck Ribery keresztrúgást végez el.
87`Franck Ribery sikertelen rúgása a tizenhatostól. A labda elhaladt az ellenfél kapuja mellett.
86`Bayern Munich hárít.
86`Leonardo Bonucci kapura lő, de a kísérlete az ellenfél hálóját eltalálni sikertelen.
86`Paul Pogba szép rúgást kezdeményez a kapu felé, de ez el van hárítva az ellenféltől.
86`Dante felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
85`Sebastian Giovinco keresztrúgást végez el.
85`Sebastian Giovinco kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
82`Leállították a meccset. A vonalbíró jelzi, hogy Sebastian Giovinco a Juventus csapatából leshelyzetben van.
82`goalLuiz Gustavo szimulál az ellenfél büntetőterületen és azért sárga lapot kap.
82`Luiz Gustavo szimulál. A játékos próbálja félrevezetni a játékvezetőt és szabadrúgást megszerezni.
81`Gianluigi Buffon felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
81`Bastian Schweinsteiger a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
80`Andrea Pirlo from Juventus trips David Alaba
80`Mario Mandzukic szabálytalanságot követ el Andrea Pirlo ellen.
79`Juventus hárít.
78`Thomas Muller sikertelen rúgása a tizenhatostól. A labda elhaladt az ellenfél kapuja mellett.
76`goalStephan Lichtsteiner szimulál az ellenfél büntetőterületen és azért sárga lapot kap.
76`Szép próbálkozás Stephan Lichtsteiner számára. Szimulál az ellenfél büntetőterületen.
76`Stephan Lichtsteiner from Juventus runs with the ball.
75`Taktikai csere. Federico Peluso elhagyja a pályát és helyette Paul Pogba áll be.
75`Leállították a meccset. A vonalbíró jelzi, hogy Franck Ribery a Bayern Munich csapatából leshelyzetben van.
74`Federico Peluso from Juventus trips Mario Mandzukic
73`Sebastian Giovinco from Juventus passes the ball in the box, but it's intercepted by an opponent player.
72`Claudio Marchisio kitolja Arjen Robben játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
72`David Alaba felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
72`Andrea Pirlo a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
72`Franck Ribery szabálytalanságot követ el Arturo Vidal ellen.
70`A kapus elhárítja Franck Ribery hosszú lövését és a labda maradt a játéktéren.
70`Pontos kapura lövés, Arturo Vidal műve, de a kapusnak sikerül kivédeni.
70`Sebastian Giovinco from Juventus successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
70`Arturo Vidal kapura lő, de a kapus kivédi a labdát. A labda még mindig játékban van.
69`Stephan Lichtsteiner from Juventus successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
69`Mirko Vucinic from Juventus successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
68`Arturo Vidal felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
68`Bastian Schweinsteiger a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
68`Ha megnézzük a statisztikát, kiderül, hogy a hazai csapat birtokolta a labdát az idő 55% - ában míg a vendégek az idő 45% - ában.
67`goalArturo Vidal elfelejtette, hogy nem szabad kézzel érinteni a labdát és sárga lapot kap.
67`Talán Arturo Vidal elfelejtette, hogy focit játszik, kézzel érinti a labdát.
67`Giorgio Chiellini felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
67`Bastian Schweinsteiger keresztrúgást végez el.
66`Juventus hárít.
66`Bayern Munich bedobást végez el az ellenfél térfelén.
65`Taktikai csere. Fabio Quagliarella elhagyja a pályát és helyette Sebastian Giovinco áll be.
65`Taktikai csere. Alessandro Matri elhagyja a pályát és helyette Mirko Vucinic áll be.
64`Dante szabálytalanságot követ el Alessandro Matri ellen.
63`goalGÓÓÓÓÓÓL! Thomas Muller gólt rúg a Bayern Munich számára
63`Mario Mandzukic from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
63`Luiz Gustavo kapura lő a tizenhatosan kívül, de a kapusnak sikerült kivédeni a labdát.
62`Arturo Vidal kitolja Franck Ribery játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
61`Philipp Lahm from Bayern Munich trips Alessandro Matri
59`Juventus hárít.
59`Franck Ribery keresztrúgást végez el.
59`Franck Ribery kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
57`Bastian Schweinsteiger from Bayern Munich trips Fabio Quagliarella
55`A kapus elhárította David Alaba lövését a kapura szabadrúgástól.
55`A játékvezető szabálytalanságot ítél. A Andrea Pirlo hátba meglöki Bastian Schweinsteiger játékost.
54`A statisztikából megláthatjuk, hogy a mostani mérkőzés látogatottsága 68000 fő.
54`goalA játékvezető kezében sárga lap van. Giorgio Chiellini játékost hivatalosan megfigyelmeztették a sportszerűtlen magatartása miatt.
54`Giorgio Chiellini kitolja Mario Mandzukic játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
53`Juventus hárít.
53`Luiz Gustavo kapura lő, de a kísérlete az ellenfél hálóját eltalálni sikertelen.
53`Leonardo Bonucci felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
53`Franck Ribery keresztrúgást végez el.
53`David Alaba szép rúgást kezdeményez a kapu felé, de ez el van hárítva az ellenféltől.
52`Leállították a meccset. A vonalbíró jelzi, hogy Franck Ribery a Bayern Munich csapatából leshelyzetben van.
49`David Alaba kitolja Stephan Lichtsteiner játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
49`Pontos kapura lövés, Mario Mandzukic műve, de a kapusnak sikerül kivédeni.
49`Luiz Gustavo from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
48`Andrea Barzagli szabálytalanságot követ el Franck Ribery ellen.
47`Mario Mandzukic szabálytalanságot követ el Giorgio Chiellini ellen.
46`A játékvezető szabálytalanságot ítél. A Andrea Barzagli hátba meglöki Bastian Schweinsteiger játékost.
46`Halljuk a játékvezetői sípot. A második félidő vette kezdetét.
45+3`Letelt az első félidő.
45+1`Bayern Munich hárít.
45+1`Leonardo Bonucci a Juventus csapatából fejessel nem találja el a kaput.
45+1`The fourth official shows there are [num] minute(s) of time to be added
45`Szögletrúgás a Juventus csapat számára. Andrea Pirlo készül berúgni a labdát.
45`Ha megnézzük a statisztikát, kiderül, hogy a hazai csapat birtokolta a labdát az idő 52% - ában míg a vendégek az idő 48% - ában.
45`Mario Mandzukic sikeres elrúgása vezet szögletrúgáshoz az ellenfél számára.
45`Andrea Pirlo a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
44`goalA játékvezető kezében sárga lap van. Mario Mandzukic játékost hivatalosan megfigyelmeztették a sportszerűtlen magatartása miatt.
44`Mario Mandzukic from Bayern Munich trips Arturo Vidal
44`Bastian Schweinsteiger felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
44`Federico Peluso keresztrúgást végez el.
43`Fabio Quagliarella from Juventus passes the ball in the box, but the keeper comes out and claims it.
42`Juventus hárít.
42`Jó góllehetőség, de a Bastian Schweinsteiger - Bayern Munich - rúgása a kapu mellett elhaladt.
42`Thomas Muller from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
42`Andrea Barzagli felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
42`Franck Ribery from Bayern Munich passes the ball in the box, but it's intercepted by an opponent player.
41`Stephan Lichtsteiner szabálytalanságot követ el Mario Mandzukic ellen.
40`Bayern Munich hárít.
40`Andrea Pirlo a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
40`Luiz Gustavo akadályozza Stephan Lichtsteiner játékosát és a játékvezető szabálytalanságot ítél.
39`Leállították a meccset. A vonalbíró jelzi, hogy Fabio Quagliarella a Juventus csapatából leshelyzetben van.
38`Juventus hárít.
38`Mario Mandzukic a Bayern Munich csapatából fejessel nem találja el a kaput.
38`Philipp Lahm keresztrúgást végez el.
38`Arjen Robben a Bayern Munich csapatából rövid szögletet rúg azzal a reménnyel, hogy ez segít nekik.
38`Gianluigi Buffon sikeres elrúgása vezet szögletrúgáshoz az ellenfél számára.
38`David Alaba keresztrúgást végez el.
37`Federico Peluso felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
37`Franck Ribery from Bayern Munich directs a ball squarely in the box, but it's intercepted by an opponent player.
36`Bastian Schweinsteiger felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
36`Claudio Marchisio keresztrúgást végez el.
36`Thomas Muller felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
35`Szögletrúgás a Juventus csapat számára. Andrea Pirlo készül berúgni a labdát.
35`Stephan Lichtsteiner a Juventus csapatából küldi a labdát az ellenfél térfelébe, de sikeresen elhárítja a keresztrúgást.
35`Arjen Robben kapura lő a tizenhatosan kívül, de a kapusnak sikerült kivédeni a labdát.
34`Juventus hárít.
34`Mario Mandzukic a Bayern Munich csapatából fejessel nem találja el a kaput.
34`Bastian Schweinsteiger a szabadrúgást a tizenhatosba lőtte.
34`Andrea Barzagli kitolja Mario Mandzukic játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
33`Juventus hárít.
33`Kíváló góllehetőség Arjen Robben számára! Sajnos a játékos komoly mulasztást végez el és valamilyen oknál fogva nem találja el a célt!
32`Thomas Muller from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
32`Thomas Muller kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
31`Juventus hárít.
31`David Alaba from Bayern Munich passes the ball in the box, but his team mates fail to benefit from it.
31`Bayern Munich bedobást végez el az ellenfél térfelén.
31`Gianluigi Buffon hibát követ el a védelemben és ez komoly veszélyhez vezet a csapata számára.
31`Franck Ribery tér vissza a pályára.
30`Juventus hárít.
30`Bastian Schweinsteiger kész szabadrúgásra, de sajnálatos módon a labda elkerüli a kaput.
30`A mérkőzés folytatódik....
30`Franck Ribery megsérült. Otthagyja a pályát, hogy orvosi segítségben részesüljön.
29`Ahogy meglátjuk Franck Ribery meg van sérülve és fekszik a pályán miközben orvosi ápolásban részesül.
29`A játékot megállították.
29`Arturo Vidal durva szabálytalanságot követ el a Franck Ribery ellen. Lesz- e megbüntetve?
28`Mario Mandzukic from Bayern Munich trips Giorgio Chiellini
27`Stephan Lichtsteiner felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
27`Szögletrúgás a Bayern Munich csapat számára. Arjen Robben készül berúgni a labdát.
27`Leonardo Bonucci sikeres elrúgása vezet szögletrúgáshoz az ellenfél számára.
27`Mario Mandzukic keresztrúgást végez el.
26`Juventus hárít.
26`Arjen Robben kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
26`Thomas Muller kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
24`Dante from Bayern Munich tries to head the ball to a team mate, but the keeper comes out and claims it.
24`Szögletrúgás a Bayern Munich csapat számára. Arjen Robben készül berúgni a labdát.
24`Philipp Lahm a Bayern Munich csapatából küldi a labdát az ellenfél térfelébe, de sikeresen elhárítja a keresztrúgást.
23`Juventus bedobást végez el az ellenfél térfelén.
23`Ha megnézzük a statisztikát, kiderül, hogy a hazai csapat birtokolta a labdát az idő 41% - ában míg a vendégek az idő 59% - ában.
21`Juventus hárít.
21`Dante a Bayern Munich csapatából fejessel nem találja el a kaput.
21`Szögletrúgás a Bayern Munich csapat számára. Arjen Robben készül berúgni a labdát.
21`Arjen Robben a Bayern Munich csapatából küldi a labdát az ellenfél térfelébe, de sikeresen elhárítja a keresztrúgást.
21`Arjen Robben kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
21`Alessandro Matri felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
21`Szögletrúgás a Bayern Munich csapat számára. Franck Ribery készül berúgni a labdát.
20`Franck Ribery kapura lő, de a labda visszapattan az egyik játékoshoz és nem találja el a célt.
20`Franck Ribery kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
20`Mario Mandzukic from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
20`Bayern Munich bedobást végez el az ellenfél térfelén.
20`Philipp Lahm a Bayern Munich csapatából küldi a labdát az ellenfél térfelébe, de sikeresen elhárítja a keresztrúgást.
20`Arjen Robben a Bayern Munich csapatából rövid szögletet rúg azzal a reménnyel, hogy ez segít nekik.
20`Federico Peluso sikeres elrúgása vezet szögletrúgáshoz az ellenfél számára.
20`Arjen Robben kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
19`Gianluigi Buffon felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
19`Franck Ribery keresztrúgást végez el.
19`Arjen Robben kapura lő, de a kapus kivédi a labdát. A labda még mindig játékban van.
18`Rossz elrúgás Andrea Barzagli részére, amely nyomást gyakorol a csapatára.
18`Franck Ribery keresztrúgást végez el.
17`Juventus hárít.
17`Arjen Robben from Bayern Munich runs with the ball.
16`Stephan Lichtsteiner szabálytalanságot követ el David Alaba ellen.
16`Toni Kroos meg van sérülve és a helyére Arjen Robben áll be.
16`Mario Mandzukic kitolja Stephan Lichtsteiner játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
15`Bayern Munich hárít.
14`Bayern Munich hárít.
14`A mérkőzés folytatódik....
14`Toni Kroos megsérült. Otthagyja a pályát, hogy orvosi segítségben részesüljön.
13`Ahogy meglátjuk Toni Kroos meg van sérülve és fekszik a pályán miközben orvosi ápolásban részesül.
13`A játékot megállították.
13`Arturo Vidal sikertelen rúgása a tizenhatostól. A labda elhaladt az ellenfél kapuja mellett.
13`Juventus csapata ellentámadást indít. Nézzük meg, hogy mi fog történni.
12`Bayern Munich hárít.
12`Andrea Pirlo kész szabadrúgásra, de sajnálatos módon a labda elkerüli a kaput.
11`Daniel van Buyten kitolja Fabio Quagliarella játékost és az játékvezető szabálytalanságot fúj.
11`Thomas Muller from Bayern Munich passes the ball in the box, but the keeper comes out and claims it.
11`Franck Ribery from Bayern Munich successfully passes the ball in the box and finds a team mate.
8`Mario Mandzukic felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
8`Szögletrúgás a Juventus csapat számára. Andrea Pirlo készül berúgni a labdát.
8`David Alaba hibát követ el a védelemben és ez komoly veszélyhez vezet a csapata számára.
7`Bayern Munich hárít.
6`Arturo Vidal from Juventus trips Franck Ribery
5`Federico Peluso a Juventus csapatából játszik veszélyesen Daniel van Buyten a csapatából ellen és a játékvezető szabálytalanságot fúj.
5`Federico Peluso from Juventus passes the ball in the box, but it's intercepted by an opponent player.
5`Federico Peluso kiváló dribbelése néhány ellenfél között.
5`Daniel van Buyten felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
5`Stephan Lichtsteiner keresztrúgást végez el.
5`Juventus bedobást végez el az ellenfél térfelén.
4`Thomas Muller felszabadítással ideiglenesen enyhítette az ellenfél nyomását.
4`Szögletrúgás a Juventus csapat számára. Andrea Pirlo készül berúgni a labdát.
4`David Alaba sikeres elrúgása vezet szögletrúgáshoz az ellenfél számára.
3`Alessandro Matri keresztrúgást végez el.
2`Fabio Quagliarella from Juventus trips Bastian Schweinsteiger
1`goalGÓÓÓÓÓL! - David Alaba gólt szerez a tizenhatosan kívüli rúgás után.
1`A terep jó állapota segíti a két csapat játékát.
1`Juventus indítja új labdával a játékot.
A játék vette kezdetét és a két csapat felkészül arra, hogy megnyerje ezt a csatát.
Sziasztok! Kezdődik az élő közvetítésünk. Az összeütközés a két csapat közt várhatóan 5 perc múlva kezdődik.