FC Minsk

Location Minsk, Belarus
 
Liga: Fehéroroszország - Vysshaya Liga
Alapított 2006
Vezetőedző Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Capacity: 5200)
Mérkőzések - FC Minsk
Jelenlegi keret
Szám Név
30. Denis Dechko Kapus
- Pavel Chesnovskiy Kapus
- Dzhemal Kurshubadze Kapus
- Maksim Vysotskiy Kapus
- Vitaly Kharchenko Kapus
- Sergey Omeljanchuk Védő
- Igor Shumilov Védő
- Pavel Lovgach Védő
- Aleksei Ivanov Védő
- Dmitry Zinovich Védő
- Dmitriy Bessmertny Védő
- Sergei Kulinich Védő
6. Andrey Razin Középpályás
8. Sergey Gigevich Középpályás
Szám Név
23. Artem Buloychik Középpályás
- Dmitry Gorbushin Középpályás
- Oleg Evdokimov Középpályás
- Artem Simonyan Középpályás
- Pavlo Myahkov Középpályás
- Yehor Klymenchuk Középpályás
- Valeri Gromyko Középpályás
- Ivan Bakhar Középpályás
- Nemanja Covic Csatár
- Sergey Rusetskiy Csatár
- Artem Vasilyev Csatár
- Fyodor Sapon Csatár
- Yevgeny Shevchenko Csatár
Hírek
01/08/2013 » Roman Volkov átment a FC Minsk csapatából a Slavia Mozyr csapatába szabad átigazolással
01/08/2013 » Leonid Kovel átment az Irtysh csapatából a FC Minsk csapatába szabad átigazolással
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin átment a Kuban csapatából a FC Minsk csapatába szabad átigazolással
21/01/2013 » Leonid Kovel átment a FC Minsk csapatából az Irtysh csapatába szabad átigazolással
12/01/2013 » Milos Rnic átigazolt a Novi Pazar csapatából a FC Minsk csapatába nem nyilvános összegért
10/01/2013 » Igor Logvinov átment a FC Minsk csapatából a Gomel csapatába szabad átigazolással
01/01/2013 » Roman Vasilyuk átigazolt a BATE Borisov csapatából a FC Minsk csapatába nem nyilvános összegért
01/01/2013 » Artur Levitskiy átment a FC Minsk csapatából a Torpedo Zhodino csapatába szabad átigazolással
01/01/2013 » Sergey Koseka átment a Gomel csapatából a FC Minsk csapatába szabad átigazolással
01/01/2013 » Vladimir Bushma átment a Gomel csapatából a FC Minsk csapatába szabad átigazolással
 

Vysshaya Liga: 2017
-

NoCsapat
LM
GK
P
1. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
19
+21
44
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
19
+18
43
3. BATE Borisov BATE Borisov
19
+19
39
4. Neman Grodno Neman Grodno
19
+7
32
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
19
+3
31
6. FK Slutsk FK Slutsk
19
+4
30
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
19
+5
28
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
19
+6
25
9. Gomel Gomel
19
+1
24
10. FK Gorodeya FK Gorodeya
19
0
24
11. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
19
-8
19
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
18
-8
19
13. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
19
-12
16
14. FC Minsk FC Minsk
19
-15
16
15. Isloch Isloch
18
-14
7
16. Naftan Naftan
19
-27
3