Gomel

Mérkőzések - Gomel
Jelenlegi keret
Szám Név
- Artem Sakovich Kapus
- Dmitri Ajdov Védő
- Dmytro Nevmyvaka Védő
- Aleksandr Danilov Védő
- Sergey Kondratev Védő
- Stanislav Sazanovich Védő
- Mykhailo Pysko Védő
- Egor Troyakov Védő
17. Denis Yakhno Középpályás
- Lukas Tesak Középpályás
- Ruslan Yudenkov Középpályás
Szám Név
- Anton Matveenko Középpályás
- Pavel Sitko Középpályás
- Evgeni Savostyanov Középpályás
- Evgeni Milevski Középpályás
- Evgeni Elesarenko Középpályás
- Ivan Zhestkin Középpályás
- Aleksandr Yanchenko Csatár
- Aleksey Teslyuk Csatár
- Dickson Afoakwa Csatár
- Ivens Adomako Csatár
Hírek
10/07/2013 » Sergey Kontsevoj átigazolt a Gomel csapatából a Dinamo Minsk csapatába nem nyilvános összegért
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy átment a Gomel csapatából a Dnepr Mogilev csapatába szabad átigazolással
16/01/2013 » Sergey Matvejchik átment a Gomel csapatából a Shakhtyor Soligorsk csapatába szabad átigazolással
16/01/2013 » Sergey Kontsevoj átment a Tobol csapatából a Gomel csapatába szabad átigazolással
10/01/2013 » Igor Logvinov átment a FC Minsk csapatából a Gomel csapatába szabad átigazolással
10/01/2013 » Terentiy Lutsevich játékost kölcsön adták a Dinamo Minsk csapatából a Gomel csapatába
08/01/2013 » Muharem Bajrami átigazolt a Renova csapatából a Gomel csapatába nem nyilvános összegért
08/01/2013 » Anton Matveenko átment a Dnepr Mogilev csapatából a Gomel csapatába szabad átigazolással
04/01/2013 » Nikolai Kashevski átment a Gomel csapatából a Shakhtyor Soligorsk csapatába szabad átigazolással
01/01/2013 » Gennadi Bliznyuk átment a Belshina csapatából a Gomel csapatába szabad átigazolással
 

Vysshaya Liga: 2017
-

NoCsapat
LM
GK
P
1. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
26
+28
59
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
26
+21
56
3. BATE Borisov BATE Borisov
25
+27
54
4. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
25
+16
44
5. Neman Grodno Neman Grodno
26
+11
43
6. FK Slutsk FK Slutsk
26
+6
43
7. Dinamo Brest Dinamo Brest
26
+17
41
8. FC Vitebsk FC Vitebsk
26
0
37
9. FK Gorodeya FK Gorodeya
26
+2
34
10. Gomel Gomel
26
-3
28
11. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
26
-18
22
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
25
-19
22
13. FC Minsk FC Minsk
25
-16
21
14. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
26
-18
20
15. Isloch Isloch
26
-19
18
16. Naftan Naftan
26
-35
9